סדנת תפיסת תפקיד ומנהיגות למנהלניות בתי ספר.jpg
סדנת תקשורת בינאישית אפקטיבית.jpeg

סדנת אניאגרם למנהלים וצוותים

האניאגרם הינו מודל דינאמי, אבחוני והתפתחותי המאפשר הכרות עם תשע קבוצות של טיפוסים שלכל אחד מהם אסטרטגיית פעולה שונה במרחב המציאות. הכרות עם האסטרטגיה של כל טיפוס, מסייעת להבין את סגנון הניהול שלו, החוזקות והחולשות, המניעים, האמונות ומנגנוני הפעולה שלו.  המודל מאפשר לעובדים ולמנהלים לזהות את החוזקות שלהם וגם את המקומות החוסמים מהם להצליח לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם. האתגר שמציע האניאגרם, הוא להתחיל להתבונן על העולם דרך עדשות נוספות ולהרחיב את האסטרטגיות שלנו ואת אפשרויות התגובה שלנו.  

המשתתפים בסדנה יעברו אבחון דרך קלפי האניאגרם של המרכז הישראלי לאניאגרם.

הרצאה על מעבר מוצלח של ראיון עבודה

התדמית שלנו והרושם הראשוני שאנו יוצרים, קבלת כלים פרקטיים ליצירת רושם ראשוני מנצח, העלאת המודעות לשפת הגוף שלנו ושל הסובבים שלנו, איך עונים על שאלות "קשות", ההערכה העצמית שלנו ככלי מפתח בראיונות ובקריירה, טיפים לכתיבת קורות חיים ועוד.

סדנת תקשורת בינאישית אפקטיבית

תקשורת בין בני אדם היא אחד הדברים המופלאים והמורכבים הקיימים בחיינו, אנו יוצרים אותה מידי יום באופן לא מודע וגם באופן מודע. תקשורת טובה היא הכרחית וחשובה מאוד להתנהלות שלנו בכל רבדי החיים. בסדנה נחווה את מרכיבי התקשורת (הקשבה, דיבור, ניהול רגשות, פתיחות ודימוי עצמי), נזהה את מערכת ההפעלה שלנו ושל הסובבים אותנו ונלמד להתנהל בצורה אפקטיבית ואסרטיבית. סדנה שמשלבת ידע רב וכלים פרקטיים. ניתן להזמין גם כהרצאה.

 

סדנת תדמית והערכה עצמית

התדמית שלנו והרושם הראשוני שאנו יוצרים, העלאת המודעות לשפת הגוף שלנו ושל הסובבים אותנו, חשיבות ההערכה העצמית בכל תחומי החיים, זיהוי הגורמים החשובים ביותר שהערכה עצמית תלויה בהם, מיקוד בחוזקות ובפרואקטיביות. סדנה שמשלבת ידע, כלים והתנסויות. 

 

סדנת ניהול ומנהיגות

מנהל עוסק בעיקר במשימות, יעדים, תפוקות, מנהיג הוא זה שיוצר את החזון הארגוני, הוא יודע את הדרך, הולך בה ומראה אותה לעובדיו. בסדנה נעבור מסע משותף לעבר המנהיגות הארגונית, נסקור סגנונות מנהיגות, נדבר על חשיבות בניית הצוות המשלים, יצירת יחסי אמון, חשיבות ההתמדה והטמעת החזון.

 

סדנת אסרטיביות

 מהי התנהגות אסרטיבית? כיצד להשיג את מבוקשך בלי לסכן מערכות יחסים עם הסובבים אותך, להביע את דעתך ולאפשר לה להישמע. זיהוי מידת האסרטיביות בכל אחד מאיתנו ומתן כלים פרקטיים להתנהגות אסרטיבית בהיבט המילולי והבלתי מילולי (שפת גוף).

סדנת פיתוח צוות- השלם גדול מסך חלקיו

סדנה שמתמקדת בעבודת הצוות, פיתוח הצוות למקסום היכולות גם כאנשים בודדים וגם כחלק ממכלול- זו סדנה שמשפרת תקשורת בין אנשים, מדגישה את החשיבות והיתרונות בעבודת הצוות, איך אנו מתנהלים ומשפיעים בתוך הצוות.

 

סדנת ניהול קונפלקטים וטקטיקות השפעה

 סגנונות טיפול בקונפליקטים, שיפור ופיתוח מודעות וכלים אפקטיביים להתמודדות עם קונפלקטים, קונפליקטים מדומים וטקטיקות השפעה. הסדנה משלבת ידע, כלים והתנסויות.

 

סדנת אישיות בארגון

סקירת סגנונות ניהול/תפקוד, מאפייני הסגנון, התרומה לארגון, מה מניע ומה מעכב? מה קורה שהסגנון הופך להיות בלעדי? איזו תקשורת מתאימה לכל סגנון והמשמעות של צוות שבנוי מאנשים בעלי סגנון שונה ומשלים.

סדנה שמבוססת על אדיג'ס בשילוב קלפי הפסיפס של המנטורית הבינלאומית שירן רז.

 

סדנת ניהול עצמי 

דגש על ניהול עצמי בתוך הזמן העומד לרשותי, מתן כלים לתכנון וניהול זמן, חלוקה והאצלת סמכויות,תעדוף משימות וטיפול בדחיינות. דגש על הצד המעשי.